Do divoké přírody i džungle velkoměsta

Bushman přichází s novou kolekcí podzim a zima 2017. Na první pohled je patrná inspirace městskou džunglí i pravou divočinou, modely vhodné na procházku ve městech i toulky přírodou.

S končícím létem je čas připravit šatník na nadcházející roční období. Nová kolekce podzim a zima 2017 přináší řadu novinek. Kromě osvědčených kousků najdete nový a neotřelý design v podobě novinek z pánské i dámské kolekce.

Vedle nadčasové expediční klasiky přicházíme s praktickou městskou módou. I když je Bushman modernější, hraje si s barvami, přináší vedle osvědčených také nové střihy, to především v dámské kolekci, přesto zůstává věrný své filozofii. Jak už je v posledních letech u značky BUSHMAN dobrým zvykem, na své si přijdou nejen cestovatelé, ale také ti, kteří si chtějí pořídit zajímavě vypadající, odolné a pohodlné oblečení pro trávení volného času ve městě, nebo se dobře cítit a při tom dobře vypadat během klasického pracovního dne.

Používají se přírodní materiály, které kromě nenahraditelných užitných vlastností lze snadno recyklovat. Inspiraci hledáme v cestování, přírodě, ale také ve městech.

Bushman jako životní styl.